החוגים בסטודיו

בסטודיו ניתן למצוא מגוון שיעורי מחול מקצועיים לילדים בגילאי 3-18 ושיעורי פיטנס לנשים ונערות. החוגים מעוברים ע״י מורים הטובים והמבוקשים ביותר בארץ. תלמידי הסטודיו לוקחים חלק במופעים, פסטיבלים, קליפים ותחרויות בארץ ובחו״ל!
🏆🥇החלוקה נעשת לפי גיל ורמה.
*מספר מקומות מוגבל בכל קבוצה! 👆

מחול מודרני

מחול מודרני

שירה שטרית

המחול המודרני שובר את מוסכמות הבלט הקלאסי והוא בעיקרו מבוסס על זרימת הגוף במרחב, שבירת המקובל מבחינה תנועתית וכן הבעה אישית וקטעי משחק ורגש של הרקדנים. המחול המודרני הוא מפתח את הסגנון האישי של הרקדן ומקסום ההבעה האישית בריקוד.
יסודות התנועה של המחול המודרני מושתתים על הבלט הקלאסי ומאוד מומלץ (ובלהקות הייצוגיות אף חובה) לשלב בין השניים. בסטודיו מוב נקנה את יסודות המחול המודרני: חימום וכוראוגרפיה חופשית וזורמת, הכוללת קפיצות, נפילות, כריעות על הרצפה, תנועות גוף חדות, שימוש באביזרים והרבה משחקי הבעות פנים .

מחול מודרני ופיוז'ן

ננה שישקין

היפ הופ

ההיפ-הופ מביא את הרקדן לשליטה אבסולוטית בכל חלקי גופו, מפתח את הקואורדינציה, סיבולת וביטחון עצמי.
בסטודיו מוב נלמד את סגנונות ההיפ הופ השונים כל זאת בשיעורים קצביים ודינאמיים. השיעור מתחלק ל-2 חלקים:
חימום – המשפר גמישות וכוח, בשילוב עם לימוד מושגי יסוד, צעדי בסיס וקומבינציית משפטים תנועתיים המורכבים מתנועות וצעדים שונים עד להרכבת ריקוד.
רקדני ההיפ הופ בסטודיו עשו להן שם ברמתן המקצועית והופעות מרהיבות, משתתפים בהופעות ותחרויות בכל רחבי הארץ.
הלהקות מחולקות על פי גיל ורמה, כך שיתאימו לרקדנים בכל שלב, מהצעד הראשון ועד למתקדמים וללהקות הייצוגיות שלנו.

היפ הופ

אירנה איוונוב

בלט קלאסי

בייבי בלט

שירה שטרית

החוגים לבלט קלאסי ב”סטודיו מוב” מחולקים לפי גיל ורמה. השיעורים נועדו לחזק את רקדני הלהקות ולהעניק להם בסיס איתן לכל סגנונות הריקוד היות והבלט קלאסי הנו הבסיס לכל סגנונות המחול ומהווה את אוצר המלים הבסיסי בשפת הריקוד. בשיעורי הבלט עובדים על דיוק ועידון התנועה, טכניקה נכונה, העמקת הידע והכרת המושגים, אורך תנועה, יציבה נכונה והחזקת גוף וידיים, חימום ותרגילי בר, תרגילי אמצע ופינה ושיעורי דמי פוינט ופוינט שוז למתקדמות.

שיעורי הבלט נלמדים בנוסף לחוגים אחרים בתחומי המחול, או בנפרד. חוג הבלט משפר את היכולות הטכניות של רקדנים בכל תחומי המחול ומהווה בסיס להתקדמותו של כל רקדן בכל סגנון.

בלט קלאסי

מיתר אסולין

פיוז'ן

כאן יכנס מלל שתלחי לי. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה.

לפמעט מוסן מנת. לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה שיצמה ברורק. גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, ושבעגט ליבם סולגק. בראיט ולחת צורק מונחף, בגורמי מגמש. תרבנך וסתעד לכנו סתשם השמה – לתכי מורגם בורק? לתיג ישבעס.

כאן יכנס מלל שתלחי לי. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. סחטיר בלובק. תצטנפל בלינדו למרקל אס לכימפו, דול, צוט ומעיוט – לפתיעם ברשג – ולתיעם גדדיש. קוויז דומור ליאמום בלינך רוגצה.

מחול מודרני ופיוז'ן

ננה שישקין

ברייקדאנס

הברייקדאנס מהווה את אחד מיסודות תרבות היפ הופ. ידוע גם כברייקינג ובי-בוינג. ריקוד זה משלב כוח, אקרובטיקה תנועות חזקות, סטייל, קפיצות והפגנת בטחון עצמי. השיעור מאופיין בתנועות קטועות חדות משולבות בתנועות גליות זורמות וכמו כן אקרובטיקת ריצפה ייחודית, משולבת בתרגילים ייחודיים. כמו כן מחימום, חיזוק, עבודה על צעדים, תנועות ושילובים, קפיצות ואקרובטיקה בדגש על פיתוח הסגנון האישי -"פריסטייל", להיכנס לתוך המעגל ולהראות את יכולותיו – כל אחד לפי רמתו ויכולתו. פיתוח יכולות הפריסטייל – מפתחת אצל הילדים בטחון עצמי, יכולת אלתור וספונטאניות התורמות לעיצוב האישיות. השיעור מיועד לבנים ובנות אשר רוצים להתפתח בצורה מקצועית עם אפשרות להתקדם להתחרות ולהופיע ברחבי הארץ ובמופע סוף השנה המקצועי של הסטודיו בבית יד לבנים, אשדוד.

בסטודיו מוב נקנה לתלמידים את יסודות ברייקדאנס, תוך התאמה לרמות, בשתי רמות קבוצות – מתחילים ומתקדמים.

ברייקדאנס

רפאל בניפלח

הגיל הרך

בסטודיו מוב ניתן למצוא מגוון מסלולים החל מגיל 3, בסטודיו מאמינים שככל שמתחילים לרקוד בגיל צעיר יותר כך היכולות הפיזיות, ביטחון העצמי גדל ויאפשר לרקדן להתעצב ולהשתפר יותר בהמשך, כל המסלולים שלנו מותאמים לגיל הרך ומשלבים בתוכם תנועה, משחק, יצירה מוזיקה, ריקוד והמון הנאה. נכיר את המרחב, חוש הקצב והקורדינצייה, נחזק את הגוך הרך, נשמר ונשפר את הגמישות הטבעית ונקנה לקטנטנים טכניקות ריקוד שיהוו את היסודות והבסיס להמשך לימודי המחול בסטודיו, בגיל הרך ניתן לבחור בין 2 מסלולים המציעים סגנונות ריקוד שונים :

בייבי בלט – בשיעור זה נתחמם לצלילי מוזיקה קלאסית משובחת, נלמד את יסודות הבלט, נשים דגש על יציבה נכונה, גמישות, חיזוק חגורת הכתפיים, עבודה על החזקת הידיים והרגליים .תרגול ושיפור הקורדינאציה, והכרת המרחב ושיפור זיכרון תנועתי והביטחון העצמי. נלמד תרגילי “פינה” צעדי התקדמות שונים והכל תוך כדי הנאה ומשחק.

בייבי פיוז’ן (ג'אז) – שיעור קצבי עם מוזיקה עכשווית, בשיעור שמים דגש על יסודות המחול, יציבה נכונה, גמישות וחיזוק הגוף. השיעור משפר את הקורדינצייה וההתמצאות במרחב. השיעור מורכב מחימום דינמי, עבודה על תנועות וצעדי בסיס, לימוד תרגילי “פינה”, צעדי התקדמות/קפיצות, ריקוד, משחק והנאה.

בייבי בלט

שירה שטרית

להקות ייצוגיות ונבחרות

מסלול להקות ייצוגיות ונבחרות סטודיו מוב
הלהקות זוכות לתמיכה ולווי צמוד ברמה הגבוהה ביותר, ובמגוון הסגנונות .
מתאים ל"רקדנים בנשמה" שהסטודיו והבמה היא בית שני עבורם. אלו המוכנים לתת מעצמם, להשקיע ולהתנסות .

במסגרת הלהקה, התלמידים חווים שיעורים במגוון סגנונות ע"י מיטב המורים, בשילוב אימפרוביזציה, יצירה וכוראוגרפיה, כמו כן אנו מקפידים לתת לתלמידים את כל מה שניתן לשפר אותם מבחינה טכנית ולתת להם את הכלים והיכולות לרקוד באופן מקצועי בסטודיו ועל הבמה.

בנוסף להופעות ולפעילויות השוטפות של הסטודיו, הלהקות הייצוגיות שלנו והנבחרת משתתפות בהפקות ותחרויות בארץ ובעולם כגון תחרות ריקוד עולמית DWC, תחרות i-Believe ועוד.

נדרש מבחן קבלה "אודישן" על מנת להתקבל למסלול הלהקות הייצוגיות שלנו.

חוגגים אירוע בקרוב?

אנחנו מציעים לכם:
שיעורים פרטיים לפני האירוע  |  ריקוד לבת/בר מצווה  |  ריקוד חתן כלה  |  כניסה בליווי רקדניות